چاپ کاتالوگ
چاپخانه نقش هنر در یک نگاه

چاپخانه نقش هنر از دیروز تا امروز

امکانات سازمان چاپ نقش هنر و چاپخانه بزرگ نقش هنر جدید و مدرن تر شد. 
 
ماشین آلات چاپخانه افست عبارتند از: 
2 دستگاه دو ورقی پنج رنگ همزمان با برج لاک و تحویل بلند، 1 دستگاه دو ورقی 4 رنگ همزمان، 1 دستگاه 4/5 ورقی 5 رنگ همزمان، دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک، دستگاه UV ساکورایی، لاین کامل صحافی منگنه تخت و لوپ، چسب گرم 5 خانه، 2 دستگاه برش 115، دستگاه پانچ و فنر، لتر پرس 3/5 ورقی و دایکات. 
و در واحد تخصصی چاپ دیجیتال: 
5 دستگاه چاپ کونیکا، 1 دستگاه چاپ زیراکس رنگی، دستگاه سلفون کشی، پلاتر عرض 1/5، لمینیتور عرض 1.5، دستگاه چاپ بنر عرض 5 هشت رنگ، دستگاه های صحافی کامل، واحد جلد سازی و آلبوم سازی، واحد عکاسی صنعتی، واحد تخصصی طراحی 
برخی از خدمات ما به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» طراحی کالتالوگ 
» چاپ کاتالوگ 
» چاپ انواع فولدر 
» چاپ انواع کارت ویزیت 
» چاپ انواع سربرگ 
» چاپ و ساخت انواع پاکت و SHOPING BAG 
» چاپ پوستر  
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» پلات و لمینت 
» چاپ فوری 
» و ... 
 
 
 
چاپ ست اداری

چاپ ست اداری

ست اداري يا اوراق اداري به مجموعه اي از کاغذ گفته مي شود که براي کارهاي اداري يک سازمان و يا اداره مورد استفاده قرار مي گيرد. مسلما شما هم با اين مجموعه آشنايي داريد! اگر به دقت در محيط کار خود و يا سازماني که مي رويد، ملاحظه کنيد، با اوراق اداري همچون: سربرگ و يا پاکت نامه برخورد خواهيد کرد. جالب است بدانيد: پاکت نامه يا سربرگ، تنها دو آيتم در ست اداري محسوب مي شوند. از اين رو مي توان اوراق اداري را مجموعه اي از پاکت نامه، سربرگ، برگه يادداشت، فولدر،کارت ويزيت، سي دي و فلش دانست که يکي از جزئيات مهم در يک سازمان و يا اداره به شمار مي روند.

ست اداري چيست و چه کاربردي دارد؟

ست اداری در واقع هویت یک سازمان را نشان می دهد و از آنجایی که برند سازمان و شرکت از اهمیت بسزایی برخوردار است، طراحی و چاپ ست اداری نیز مهم و ضروری است و بایستی در انتخاب المان های طراحی ست اداری، هماهنگی بین اجزا را به خوبی مورد توجه قرار داد. زیبایی و استفاده از یک لوگوی خاص و منحصر به فرد به همراه اطلاعات تماس و دسترسی به شرکت از آیتم های اصلی در طراحی ست اداری است و بایستی همه آنها با یکدیگر از یک قالب طراحی استفاده کرده باشند تا مشخص کننده یک شرکت باشند. به صراحت می توان گفت: ست اداری در تمام موسسه ها، اداره جات، سازمان ها و دفاتر مورد استفاده قرار می گیرد و هریک شرکت ها برای انجام کارهای اداری خود، باید به فکر طراحی و چاپ ست اداری باشند.

چه نکاتی را در طراحی ست اداری رعایت کنیم؟
ایجاد جلوه بصری برای بهتر نشان دادن هویت یک سازمان بستگی به انتخاب هایمان دارد، حال این انتخاب می خواهد در نوع تبلیغات سازمان باشد و چه پک ست اداری که با آن به انجام کارهای رسمی و اداری سازمان می پردازیم. طراحی هریک از آیتم های اوراق اداری بسیار مهم است. به عنوان مثال در طراحی کارت ویزیت بایستی تمامی دقت و خلاقیت خود را به خرج دهید تا کارتی را طراحی کنید که مشتری و یا مخاطب با دیدن آن به منحصر به فرد بودن سازمانتان پی ببرد. انتخاب رنگ هایی که مطابق با استانداردهای طراحی و علم رنگ شناسی باشد در کنار انتخاب فونت و سایز نوشته می تواند از اصلی ترین تکنیک های طراحی محسوب شود. از این رو سعی کنید از یک طراح حرفه ای برای طراحی ست اداری بهره مند شوید. همچنین جنس کاغذ در چاپ نیز نقش مهمی خواهد داشت که بایستی از چاپخانه پرس و جو کنید و بهترین نوع چاپ را برای ست اداری درنظر بگیرید.

کلام آخر
ست اداری را می توان پایه ثابت امور اداری در هر اداره و سازمانی و هر چاپخانه دانست که برای نامه های رسمی و اداری، ارسال مرسولات و دیگر کارهای اداری از آنها استفاده می شود و شامل کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، فولدر و سی دی می باشد. همچنین لازم است بدانید: برای اینکه مجموعه اوراق اداری را داشته باشید که متفاوت و خاص باشد بایستی طراحی منحصر به فردی را برای آنها درنظر بگیرید تا جلوه بصری فوق العاده ای برای بیننده ایجاد کند.

برای استعلام قیمت با چاپخانه نقش هنر تماس حاصل فرمایید.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com